Connecticut

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Connecticut parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Konektikute

Konektikutas pasienio link į pietus su Long Island Sound, į vakarus su Niujorko valstybe, į šiaurę nuo Masačusetso, į rytus su Rodo sala.

Konektikuto valstija puikiai atspindi Naujosios Anglijos, šešių valstybių, esančių Atlanto vandenyno pakrantėje, žavesį. Konektikuto nekilnojamojo turto rinka yra labai klestinčia. Tarp labiausiai ieškomų nekilnojamojo turto pardavimo vietų Konektikute yra Grinvičas, Darienas, Naujasis Havenas, Hartfordas, Vestportas, Naujasis Kanaanas ir Bridgeportas. Tiesiog "Greenwich" turėjo išimtinę teisę parduoti brangiausią vienos šeimos namus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Be to, Grinvičas yra garsus daugelio "Wall Street" vadovų ir jų jachtų priėmimu, todėl pasigirsta vienu iš turtingiausių Jungtinių Amerikos Valstijų rajonų, turinčių daugybę prabangių namų, butų ir nuosavybės, skirtų parduoti Konektikute. Tačiau turtingiausias Konektikuto miestas yra Naujasis Kanaanas. Šiame vaizdingame mieste yra žalieji parkai ir tipiški Naujojo Anglijos pastatai, taip pat puikūs restoranai ir mados parduotuvės. Westport miestas yra labai populiarus tarp daugybės menininkų ir rašytojų, ir jis yra žinomas dėl savo muzikos vietų, meno galerijų ir antikvarinių parduotuvių. Hartfordas, valstybės sostinė ir garsiojo rašytojo Marko Twaino miestas, yra sudėtingas miesto centras, kuriame siūlomi prabangūs būsto namai, apartamentai dangoraižiuose ir dvaruose. Tas pats pasakytina ir "New Haven" miestui, Jale universiteto namuose. Konektikute atskira miesto rafinuotumas susilieja su kaimo elegancija. Jo kalvos su bukolinėmis ganyklomis, jos žaviosios pakrantės ir jo artumas nuo Bostono ir Niujorko miestų - tai Konektikutas, kuris yra ideali vieta įsigyti Konektikute parduodamą turtą.

Šio ketvirčio kainos Konektikuteje pardavimų savybės toliau didėjo, tvirtindamos susidomėjimą išties ypatingomis savybėmis. "Fairfield" apskrities namų kainos pakilo iki beveik 3,6 mln. JAV dolerių, ty 5 proc. Daugiau nei pernai. "Greenwich" ir "Fairfield" miestai padidino bendrą 2 milijonų dolerių pardavimą, o likusioje šalies dalyje šis šeimos namuose sumažėjo 9%.

Didžiausias pelnas per metus išaugo Rytų Windsor, Greenwich, New Haven, Simsbury ir Westport miestuose.

Trečiasis ketvirtis bus realus nekilnojamojo turto rinkos testas 2018 m., O bet koks pasiūlymų padidėjimas padėtų išlaikyti pirkėjų paklausą konkurencinėje rinkoje.

  •  
    Persikėlimas į Konektikutą. Ekspatriata ir gyvena Konektikute

      Amerika: daugeliui stalčių vis dar yra ši svajonė, kurią norite pasiekti iš gyvenimo, kitiems, tolimo ir nepasiekiamo noro. Mums Realigro? Galimybė pasinaudoti! Taip! Šiandien mes nusprendėme šiek tiek padėti tiems, kurie norėtų investuoti į turtą, bet bijo, kad patirs didžiules problemas. Š ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 4616

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Connecticut, Fairfield County, Bridgeport, Bridgeport

734,796.99EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

278 m²
3000 m², Siuntos dydis: 0,21 Acres, 4 miegamieji, 2 ½ Vonios, Skalbykla, Lounge, grindų,
UNAVAILABLE
Cod. 3546

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Connecticut, Hartford, Hartford, Hartford

413,374.98EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

1600 m²
Puiki investicija 2 okupuotų bendradar vienetų, geriausiose Upper East Side pastato. Didžiulė potencialo kilti
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB